BİZ KİMİZ?

 

  • VipGuide, 2007 senesinden beri İstanbul Cihangir’de hizmet veren bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir.
  • Şirketimiz kiralama ve satış olmak üzere, Türk ve yabancı müşterilere yönelik ağırlıklı olarak Beyoğlu bölgesinde aktif çalışmaktadır.
  • Bunun dışında İstanbul’da yer alan inşaatı süren veya tamamlanmış projeler, farklı semtlerdeki yatırımlık daireler, şehir dışında villalar, arsalar, ticari gayrimenkuller de portföyümüzün kuvvetli yanlarıdır.
  • Deneyim ile dürüstlük, sürat ile bilgiyi bir arada kullanan danışmanlarımız sayesinde, VipGuide yüksek standartlarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle her yeni günü karşılar.
  • Ofisimizde Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça hizmet sunuyoruz.

NE SUNUYORUZ

Biz VipGuide’da güven sunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki, güven sunabilmek bir sonuçtur: Tutarlı, istikrarlı, ahlaki değerlerinden taviz vermeden, durmadan ve severek çalışmak, gerçek bilgi ile güncel olanı yakalayabilmek… Gayrimenkul ile ilgili gereksinimi olan müşterilerimize cevapları sunabilmek.. ve bunları yaparken de müşterimizin içinde bulunduğu şartları anlayabilmek.


VİZYON


MİSYON


HİZMETLER

MİSYON

Gayrimenkul kiralama, alım veya satım yapan müşterilerin gereksinimleri konusunda kendilerine sonuç odaklı, yüzde yüz memnuniyet hedefli, makul süre dahilinde üst kalitede hizmet vermek.

VİZYON

Gayrimenkul danışmanlık, kiralama ve satış hizmetlerinde yüzde yüz memnuniyet hedefli, dürüst, süreklilik ilkesine bağlı, üst kaliteli, mutlu üyelerden oluşan bir ofis kimliğiyle varlığımızı sürdürmek.

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Alım-Satım Sözleşmeleri
Gayrimenkul Kiralama
Lojistik
Hukuki Destek
Emlak Tadilat Restorasyon
Relokasyon
Emlak Satış Öncesi Destek
Emlak Satış Sonrası Destek